FLEXİSPY TELEFON DEĞİŞTİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

Flexispy mobil cihaz takip yazılımının kullanıcısına sunduğu avantajların en önemli olanlarından bir taneside satın aldığınız flexispy lisans süresince yazılımı değişik mobil cihazlara aktarıp istediğiniz kadar cihaz değiştirme hakkı vermesidir.

Buna bir örnek verecek olursak 12 aylık flexispy yazılımı satın aldığınızı farz edelim ve siz bu 12 aylık lisans süreniz boyunca flexispy yazılımını önce A marka bir telefonda kullanabilir ve bir süre sonra bu A marka telefonu takip etmekten vazgeçip B marka bir telefona yazılımı yükleyip o B marka telefonu tekip etmeye devam edebiliyorsunuz, bu değiştirme işlemini lisans süreniz içerisinde istediğiniz sayıda telefonda ve istediğiniz sayıda yapabiliyorsunuz. Yani önce A marka sonra B marka sonra yeniden A veya C marka telefonlar arasında istediğiniz kadar geçiş yapma hakkını flexispy kullanıcısına sağlamaktadır.

Peki Flexispy da telefon değiştirme işlemi nasıl olmaktadır?  Çok kolay bir işlem olan telefon değiştirme işlemini kısaca açıklayalım.

Öncelikle flexispy online panelinize kullanıcı adınız ve şifrenizle bilgisayarınızdan giriş yapmalısınız. Daha sonra aşağıda ekran görüntülerini verdiğimiz kolayca anlıyabileceğiniz şu adımları uygulamalısınız.

1. Panelinizden Control Center yazan kısma girin.


2. Sonra Device Controls yazan kısma tıklayın.


 3.  Deactivate yazan kısma tıklayın.


4. Son olarakta Deactivate Now yazan yere tıklayın,

İşte bu kadar kolay, bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde online paneliniz sizi en geç 1 saat içerisinde otomatik olarak tekrardan kurulum adımlarına yönlendirecektir. Yani bu işlemi yapıp panelinizden çıktığınızda ve 1 saat sonra tekrar panelinize giriş yaptığınızda Panelinizde flexispy ı ilk satın aldıgınızda karşınıza gelmiş olan kurulum ekranı yeniden sizin karşınıza gelicektir ve sizde istediğiniz diğer bir telefona tekrardan en baştan flexispyı bu kurulum ekranında gösterildiği gibi kolaylıkla yükleyebiliceksiniz. Böylece artık yeni yuklediğiniz telefonu takip etmeye baslamış olursunuz.


Yukarıdada belirttiğimiz üzere bu işlemi defalarca yapabilirsiniz. Yani defalarca telefon değiştirebilirsiniz bu imkanı flexispy kullanıcısına sunmaktadır.


Burada önemli olan ayrıntı ise şudur: Yukarıdaki anlatılan işlem programın kurulu olduğu mevcut telefonu değiştirip yeni bir telefona kurulum yapmak için olan işlemdir.

Şayet mevcut flexispy kurulu  olan telefona herhangi bir sebebten ötürü tekrardan en baştan alarak kurulum gerçekleştirmek istiyorsanız ozaman yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra telefonda mevcut olan flexispy programını uninstall ( yani telefondan kaldırmanız) gerekmektedir. Bunun için ise yukarıdaki işleme ek olarak sadece mevcut programın yuklu olduğu telefona uninstall (programı telefondan kaldır) sms komutunu göndermeniz gerekmektedir. 

Bu komutu panelinizde bulunan Help-Referance Manuels- Control Center Comands  yazan kısımda bulabilirsiniz.

Böylece komut telefona gider gitmez flexispy telefondan otomatik olarak kalkacak ve sizde yine panelinizden bu telefona flexispyı bastan kurabileceksiniz. Bu sms komutu herhangi bir telefondan gönderilebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder